Kokybiškas įvairių dangų klojimas!

Montavimas, apdaila, prekyba, įrengimas, konsultacijos...

PVC dangos

Ši grindų danga gaminama iš sintetinių medžiagų. Galima rinktis iš gausybės faktūrų, kai kurios jų gali būti labai panašios į keramikines plyteles ar parketą. Ši danga yra nesunkiai klojama, ją labai lengva prižiūrėti, danga itin atspari dėvėjimui, todėl labai tinkama aktyviai šeimai, biurui, parduotuvei. Ši danga net ir po keliu metų išlaiko savo spalvas ir atrodo taip lyg paklota buvo vakar. Beje, PVC danga puikiai tinka šildomoms grindims.

Parketlentės

Parketas tai natūrali, ilgaamžė ir, svarbiausia, ekologiška grindų danga. Šiuo metu galima rinktis iš gausybės dangos pavyzdžių, kurios gaminamos iš skirtingų medžių rūšių, kas suteikia šiai dangai unikalumą, nes skirtingos rūšys tai visada skirtinga tekstūra. Tas yra labai svarbu vertinantiems individualumą. Be savito stiliaus ši grindų danga sukuria ir jaukią atmosferą namuose. Be to, parketo priežiūra reikalauja mažiau pastangų nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kasdienei parketo priežiūrai reikia naudoti siurblį ir/arba drėgną šluostę. Kartą per savaitę galima jį šluostyti drėgna šluoste su specialiomis buitinėmis plovimo priemonėmis. Parketas perlakuojamas nusidėvėjus lakui. Parketą koridoriuje greičiausiai reikės perlakuoti anksčiau nei gyvenamosiose patalpose. Priklausomai nuo kliento estetinių poreikių perlakavimo gali prireikti po 7-10m. Visų parketlenčių sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų.

Natūralus linoleumas

Ši grindų danga gaminama tik iš natūralių, chemiškai neapdorotų medžiagų. Linoleume yra sėmenų aliejaus ir medžio dervos, kamštinės medžiagos, medienos miltų, kalkakmenio ir džiuto. Tai visiškai ekologiška grindų danga. Ji yra ilgaamžė, ją lengva prižiūrėti, pasižymi bakterijas ir grybelius užmušančiomis savybėmis. Taip pat yra atspari chemikalams, baldų ratukams, aukštakulniams, karščiui. Nors natūralus linoleumas yra rekomenduojamas ligoninėms, sporto įstaigoms, vaikų darželiams, bet jis puikiai dera ir gyvenamose patalpose ir nuostabiai tinka parduotuvėms ar kitoms komercinės paskirtiems vietoms, kuriose būna dideli žmonių srautai.

Kvarcvinilo plytelių dangos

Didžiausias privalumas yra tas, jog ši danga ypatingai atspari svoriui ir nusidėvėjimui. Puikiai gali tikti net sandeliams, kuriose važinėja krautuvai. Tačiau apie kvarcvinilo plyteles gali pagalvoti ir nuosavo būsto turėtojai, kadangi galima rinktis iš itin modernių raštų, suteiksiančių interjerui originalumo. Gaminamos presuojant natūralų kvarcinį smėlį ir vinilą.

Kiliminės plytelės

Jos šiek tiek brangesnės nei kiliminė danga, tačiau jų neabejotinas privalumas yra tas, jog suteptą ar sugadintą plytelę galima nesunkiai pakeisti, todėl rekomenduojame pasilikti keletą kiliminės dangos plytelių. Jų pagrindas būna bituminis arba PVC, nes suteikia plytelėms svorio, tvirtumo ir stabilumo. Šią dangą lengviau transportuoti, kai kuriais atvejais galima perkelti į kitas patalpas. Taip pat ją kiek lengviau kloti ir įmanomas itin įvairus raštų išdėstymas.

Kiliminė danga

Kiliminę dangą verta rinktis, nes kojoms ji suteikia daugiausiai komforto ir jaukumo nei bet kuri kita grindų danga, jos mažesnė kaina, jeigu lygintumėm ją su parketlentėmis ar medinėmis grindimis. Ši danga didina šilumos ir garso izoliaciją ženkliau nei kitos grindų dangos. Yra visiškai neslydi ir galima rinktis iš gausybės raštų ir spalvų. Ją reikia tinkamai prižiūrėti ir tokiu atveju ji tarnaus pakankamai ilgai. Reiktų paminėti, jog kiliminė danga, norint ją išlaikyti geros būklės, reikalauja pakankamai daug dėmesio, ji labiau nei bet kuri kita grindų danga tepasi, tačiau kiliminės dangos yra antialergiškos, o patalpoms, kuriose vyks didesnis žmonių judėjimas reikia rinktis didesnio atsparumo kiliminę dangą. Brangiausia yra vilnonė kiliminė danga, kuri iki pusės metų gali šertis, tačiau pūkai labai nesunkiai pašalinami dulkių siurbliu. Kiliminė danga gali skirtis ir plauko ilgiu. Ilgesnio plauko danga skirta mažiau apkrautoms patalpoms, o trumpesnio – priešingai. Taip pat šios dangos pagrindas būna skirtingas. Skirtingo pagrindo kiliminės dangos naudojamos skirtingose vietose. Pagrindas gali būti iš sintetinio džiuto. Jis tinka šildomoms grindims ir atsparus kėdžių su ratukais įspaudams. Veltinis - padidina garso, šilumos izoliaciją, suteikia dangai daugiau minkštumo. Vilnonės kiliminės dangos įprastai gaminamos su natūraliu džiutu, jo trūkumas – esant drėgnoms sąlygoms praranda stangrumą, gali atsirasti pelėsis. Puta dažniausiai naudojama pigioms, taip pat ir parodoms skirtoms dangoms, ji šiek tiek prilimpa prie pagrindo ir ant jo neslysta. Jų dažniausiai neklijuoja, todėl lengva nuimt ir išmest. Gumos pagrindas tinka patalpoms, kur ant grindų gali patekti skysčiai, jis neleis skysčiams įsiskverbti į pagrindą.

Kaučiukinė grindų danga

Šiuo metu kaučikinė grindų danga gaminama iš pramoninio, t.y. cheminiu būdu gauto kaučiuko arba natūralaus kaučiuko. Pagal savo poveikį aplinkai yra kaip linoleumas ar PVC grindų danga. Ji gali būti skirta patalpoms arba laukui. Ši danga atspari ugniai, puikiai sugeria garsus, lengvai prižiūrima. Nors ją reiktų kloti didelio apkrovimo patalpose, tačiau puikiai tinka ir namams ar butams, nes ji yra šilta ir minkšta net vaikštant basomis kojomis. Taip pat nesukelia alerginių reakcijų, neskleidžia jokių sveikatai kenksmingų medžiagų. Ją galima naudoti kartu su grindiniu šildymu. Dar vienas iš šios dangos privalumų yra tai, jog ji yra antistatinė – puikiai tinka biurams. Be to, kaučiukinė grindų danga, lyginant ją su linoleumu ir PVC, yra mažiau slydi tiek sausa, tiek šlapia.

Kamštinės grindys

Kamštis labai lengva medžiaga, o jo akutėse esantis oras puikiai saugo šilumą. Lyginant šias grindis su, pavyzdžiui, plytelėmis reikia paminėti, jog kaštinės grindys daug šiltesnės ir malonesnės. Ši grindų danga yra ir puiki garso izoliacija, praktiškai nedegi. Kamšinės grindys itin atsparios trinčiai, yra ilgaamžės, nesugeria dulkių, nešvarumų, specialus viršutinis grindų sluoksnis apsaugo nuo purvo įsigėrimo, grybelio ar mikrobų, tai padeda apsisaugoti nuo alergijos ir nesukelia pavojų žmonėms kenčiantiems nuo astmos. Kamštines grindis lengva valyti, prižiūrėt. Dėka šių savybių kamštinės grindys ir sienos naudojamos net vaikų darželiuose, ligoninėse, mokyklose ir viešbučiuose. Ši danga yra labai geras sprendimas net ir itin įmantraus dizaino namuose.